InfoDays 2022 - ARKU - Newtech

18 / 05 / 2022

Společnost ARKU pořádá ve dnech 30. května až 3. června 2022 Den otevřených dveří v německé pobočce firmy v Baden-Badenu.

Ať už chcete zakoupit zařízení na zpracování plechu nebo vás to prostě jen zajímá, srdečně vás zveme na InfoDays 2022 v ARKU v Baden-Badenu.

Pro návštěvníky je připravený zajímavý program, který se bude týkat vyrovnávání a odstraňování otřepů. Nechte se inspirovat inovacemi a využijte možnost využít odborné znalosti a názornou demonstraci v oblasti odjehlování naživo a přímo na místě. Můžete si přinést vlastní díly!

Můžete zde očekávat:

    ● Jednostranné a oboustranné odjehlování
Seznamte se s oblastmi použití obou principů během živých ukázek. S radostí s vlastními výrobními díly.

    ● Rychlejší odjehlování díky inovativním nástrojům pro odjehlování
Ať už stroj již máte nebo ne, můžete zvýšit svou produktivitu správnou kombinací stroje a nástrojů.

    ● ARKU Wizard software 
Pokusy a omyly jsou minulostí, ARKU Wizard software automaticky nastaví váš stroj. 

    ● Dokonalost pro každý díl
S našimi válečkovými nivelačními přístroji můžete efektivně zpracovávat navazující procesy a neztrácet čas předěláváním.

    ● Obsluha robota bez programování
Využití robota bez programování je nemožné? Vyzkoušejte si opak na vlastní kůži!

 


50% úspora času díky oboustrannému odjehlování

Oboustranné odstraňování otřepů je nejekonomičtějším procesem odstraňování otřepů pomocí automatizovaného řešení. K oboustrannému odjehlování a zaoblení hran dochází při jediném průchodu dílu strojem. To umožňuje snížit náklady na jednotku o více než 50 %. Kromě dvojnásobné rychlosti zvyšuje výkon, protože obrobky není nutné obracet a znovu opracovávat. Nejen pro těžké plamenem řezané díly. Obrovská výhoda, která se vyplatí!

 

 


Nejlepší výsledky při zaoblení hran, universální stroj

EdgeBreaker® 6000 používá nástroje, které dosahují nejlepších výsledků zaoblení hran s poloměrem až 2 mm. Tímto univerzálním odjehlovacím strojem lze zpracovávat nejširší možnou škálu dílů. Z této flexibility těží zejména uživatelé, jako jsou laserové dílny. Chcete si EdgeBreaker® 6000 také vyzkoušet?

 

 

 


Nástroje na odstraňování otřepů

Pro spolehlivé a nákladově efektivní zpracování plechů je rozhodující souhra odjehlovacího stroje a vlastních nástrojů. Pro optimální výsledek si pro váš stroj najděte vhodné odjehlovací nástroje. Se správnou volbou budete zpracovávat dvakrát rychleji a ušetříte až 30 % nákladů na zpracování. Ať už stroj již máte nebo ne rádi vám poradíme!

 

 

 


Novinka: automatické nastavení stroje s ARKU Wizard software

Pro dosažení požadovaných výsledků v co nejkratším čase je rozhodující správné nastavení odjehlovacího stroje. Inteligentní software ARKU Wizard přináší revoluci v tomto procesu a automaticky nastavuje stroj. Uživatelé si tak mohou být jisti, že rychle dosáhnou požadovaných výsledků opracování. Doba zaškolení nové obsluhy stroje se tak výrazně zkracuje. Proč si to nevyzkoušet na vlastní kůži během informačních dnů?

 

 

 


Dokonalá rovinnost každého dílu

Rychlejší a bezpečnější zpracování plechu: Přesné nivelační přístroje ARKU zajišťují rovnost plechů/desek/dílů - od tloušťky 0,1 mm až do 60 mm! To šetří váš čas a minimalizuje zmetkovitost díky tomu, že není třeba provádět žádné dodatečné úpravy. Proč si s sebou nepřinést obrobky k testům nivelace?

 

 

 


Obsluha robotů bez nutnosti programování

V plechotvářecím průmyslu probíhá vlastní zpracování obrobků mnohem rychleji než jejich nakládání nebo odebírání/vykládání. Pokud chcete zvýšit efektivitu, měl by to být jeden z klíčových bodů, na který je třeba se zaměřit. Při manipulaci s obrobky se firmy stále nejčastěji spoléhají na zaměstnance, ale tato manuální činnost je nejen monotónní, ale také časově popř. i fyzicky náročná, pokud mluvíme o těžkých materiálech. Řešení zde nabízí automatizovaná manipulace s díly s jedinečnou výhodou - vše lze nastavit bez nutnosti programování!