LVD PŘEDSTAVUJE NOVÉ OHRAŇOVACÍ LISY ŘADY PPEC - Newtech

20 / 01 / 2016

LVD uvádí na trh novou generaci hydraulických ohraňovacích lisů řady PPEC. Modely PPEC až do 350 tun nyní mají modernizovanou ergonomickou konstrukci a integrované stavové světlo. K dotykovému ovládání všech strojů PPEC od 35 do 640 tun slouží nejmodernější grafický řídicí systém společnosti LVD – TOUCH-B.

ERGONOMICKÁ KONSTRUKCE

Díky nové konstrukci s integrovaným stavovým světlem získaly lisy PPEC stejný elegantní vzhled jako ohraňovací lisy Easy-Form®. Stavová LED světla indikují provozní stav stroje a napomáhají tak k efektivnějšímu řízení dílny pro zvýšení výrobní kapacity. Volitelné LED osvětlení osvětluje zadní doraz a přední pracovní prostor pro lepší orientaci operátora.

INTUITIVNÍ DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Dotykové ovládání bylo upgradováno z řídicího systému CADMAN® Lite na plně vybavený grafický řídicí systém TOUCH-B. Použití TOUCH-B je snadné a intuitivní, bez ohledu na úroveň znalostí operátora. Na 19palcové obrazovce lze s minimální námahou simulovat komplexní 3D návrhy. Řídicí systém je navíc kompatibilní s offline softwarem pro ohýbání CADMAN®-B.

Ohraňovací lisy vybavené řídicím systémem TOUCH-B mají krokovací tlačítko na nožním pedálu, které umožňuje operátorovi "krokovat" jednotlivé osy stroje.

 

 

 

Stavové LED světlo indikuje
provozní stav stroje a napomáhá tak
k efektivnějšímu řízení díly.

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerie