LVD rozšiřuje řadu malých kompaktních ohraňovacích lisů Dyna-Press - Newtech

27 / 05 / 2015

LVD rozšířila svoji řadu kompaktních, lehce přemístitelných, vysoce rychlých elektrických ohraňovacích lisů Dyna-Press 24tunovými modely, které mají větší výkon a delší pracovní délku.

NÁKLADOVĚ EFEKTIVNÍ OHÝBÁNÍ

Lisy řady Dyna-Press jsou ideální pro nákladově efektivní ohýbání malých součástí. Rychlá akcelerace a brzdění beranu poháněného elektrickými servomotory umožňuje rychlosti ohýbání do 25 mm/s. Nové lisy mohou zvládnout délky ohýbání do 1250 mm ohýbací silou 24 tun. Spojení beranu a servomotorů je realizováno pomocí dvou kuličkových šroubů určených pro velké zatížení, které rovnoměrně rozdělují sílu a tonáž po pracovní délce.

KOMPAKTNÍ PROVEDENÍ

Nové kompaktní a přemístitelné lisy Dyna-Press zabírající plochu pouhých 1140 x 1760 mm šetří cenný prostor na dílně a mohou být snadno přemístěny pomocí běžného vysokozdvižného vozíku.

DVA MODELY 24/12

Standardní modely Dyna-Press 24/12 jsou vybaveny dvěma CNC osami (X, R) a model Dyna-Press 24/12 Plus má navíc přídavné osy Z1 a Z2. Pro lisy Dyna-Press je k dispozici široký sortiment horních a spodních nástrojů.
Standardní model Dyna-Press 24/12 má 12palcovou dotykovou obrazovku, která umožňuje operátorům snadno nastavovat jednotlivé parametry. Model 24/12 Plus je vybaven řízením TOUCH-B Lite, který umožňuje operátorovi vytvářet a simulovat 2D návrhy na 15palcové dotykové obrazovce. Řídicí jednotka TOUCH-B je navíc kompatibilní s offline ohýbacím CAM softwarem LVD CADMAN-B®.

Galerie