LVD rozšiřuje řadu ohraňovacích lisů s elektrickým pohonem - Newtech

09 / 08 / 2023

Nový 60ti tunový model Dyna-Press 60/20

Stroj s lisovací silou 60 tun poskytuje dva metry pracovní délky a pětiosý zadní dorazový systém, který umožňuje použití široké škály aplikací při rychlosti ohýbání až 25 mm za sekundu. Model Dyna-Press 60/20 Pro je vybaven laserovým systémem LVD Easy-Form® pro lepší kontrolu procesu ohýbání, aby bylo dosaženo vysokého výkonu při maximální kvalitě. Model Dyna-Press Pro nabízí také volitelný systém bombírování na zakázku.

Efektivnější ohýbání při nižších nákladech

Ohraňovací lisy Dyna-Press mají nízkou spotřebu elektrické energie a poskytují rychlé časy cyklů pro efektivnější ohýbání většího počtu dílů za minutu při nižších nákladech na jeden díl. Zefektivněná konstrukce využívá dva odolné kuličkové šrouby k pohonu přenosu síly ze servomotorů na lisovací sílu beranu. Méně komponentů znamená méně údržby.

Vysoká přesnost a široký rozsah

Dyna-Press je konstruován tak, aby zajistil přesnost v širokém rozsahu malých až středně velkých ohýbacích úloh. Stroj lze použít pro ohýbání vzduchem, ohraňování, lemování a ohraňování dna.

Dyna-Press 60/20 Pro nabízí flexibilitu v oblasti nástrojů. Může být vybaven univerzálními nástroji typu Wila, US nebo LVD. Verze Pro nabízí pneumatické upínání Wila pro evropský trh a hydraulické upínání pro americký trh. Dyna-Press je vybaven adaptéry umožňujícími rychlou výměnu standardních nástrojů i nástrojů amerického typu což zaručuje rychlé seřizování.

Model Dyna-Press 60/20 Pro je k dispozici se systémem bombírování vyrobeným na míru pro každý stroj, který je navržen tak, aby rozděloval příslušnou sílu a zajišťoval tak stálý úhel ohybu po celé délce dílu.

Stejně jako všechny modely Dyna-Press i model 60/20 se snadno ovládá a vyžaduje minimální zaškolení. Dotykový 15ti palcový ovládací panel Touch-B je vybaven intuitivním grafickým displejem. Obsluha může na obrazovce vytvářet 2D návrhy a simulovat ve 3D. Ovladač je kompatibilní se softwarem CAM CADMAN®-B společnosti LVD.

Lisy Dyna-Press jsou k dispozici v provedení 24, 40 a 60 tun. Dyna-Press 40/15 Pro a 60/20 Pro nabízejí vylepšenou technologii. Dyna-Press 40/15 Pro lze kombinovat s průmyslovým robotem a vytvořit tak kompaktní, vysokorychlostní robotizovanou ohýbací buňku Dyna-Cell pro automatizované ohýbací operace.

Galerie