Nejkompletnější řada středně těžkých ohraňovacích lisů - Newtech

27 / 09 / 2012

Nyní si u středně těžkých ohraňovacích lisů můžete vybírat ze širšího rozsahu ohýbání. Řada PPEC společnosti LVD byla rozšířena a zahrnuje modely od 320 do 640 tun, čímž jsou zkompletovány ohraňovací lisy pro všeobecné účely až po těžké provozy od 35 tun až do ohýbacích délek 6100 mm.

Ohraňovací lisy PPEC se vyznačují jednoduchou konstrukcí, snadnou obsluhou a patentovaným řízením pomocí dotykové obrazovky LVD CADMAN® Lite. K hlavním prvkům řídicího systému patří 2D grafické programování s automatickou detekcí kolize, programování v přímém úhlu nebo Quick Bend programování, jakož i offline připojení k programovacímu softwaru LVD CADMAN-B.

Mikroprocesorová technologie je spojena s vyspělou hydraulikou řízenou servopohony a s elektronikou zajišťující řízení procesu ohýbání a přesné tváření.

Modely PPEC do velikosti 320 tun mají tuhý svařovaný rám, který se obrábí najednou jako jeden kus, což eliminuje potřebu přestavování a zajišťuje vysokou přesnost stroje. Hydraulické válce jsou obráběny z pevného ocelového hrubého odlitku. Písty jsou přesně vybroušené a mikroleštěné ocelové výkovky určené pro mnoho let bezporuchového provozu.

Systém snižování energie (Energy Reduction System - ERS) snižuje náklady na provoz PPEC - úspory energie dosahují 30 procent ve srovnání s konkurencí.

Modely PPEC od 320 do 640 tun jsou dodávány s dvouosými (X, R) nebo čtyřosými (X, R, Z1, Z2) zadními dorazy, dvěma stavěcími prsty o šířce 100 mm a s řadou svislých nástrojů, buď v klasickém provedení LVD nebo v Euro provedení.

Pokud jde o přesné, snadné a cenově přijatelné ohýbání, jsou tyto lisy určeny právě pro vás. Chcete-li se o řadě PPEC dovědět více, kontaktujte nás s vašimi dotazy nebo požadavky ohledně ohýbání.