Nová verze balíku softwarových produktů CADMAN Suite v8.5 - Newtech

07 / 12 / 2017

Společnost LVD Company nv vydala novou verzi balíku svých softwarových produktů pro programování a výrobní management CADMAN® Suite verze 8.5. Toto vydání obsahuje rozšíření pro všechny moduly CADMAN, například zlepšený ovládací panel pro lepší intuitivní použití a rozšiřuje integrační schopnosti softwaru CADMAN, aby obsahoval ovládání příští generace děrovacích lisů Touch-P společnosti LVD a také řezací a děrovací zařízení nevyrobená společností LVD. Software CADMAN pomáhá racionalizovat celý výrobní proces tak, aby umožňoval inteligentní výrobu – od koncepce 3D součásti, komunikace po řízení výroby, organizování výrobního toku továrny po řezání, třídění a ohýbání.

 

KLÍČOVÉ AKTUALIZACE

Kromě svého moderního vzhledu a dojmu poskytuje balík CADMAN Suite v8.5 tyto klíčové aktualizace:

  • CADMAN-B CAM software pro ohýbání disponuje zlepšeným vyhledáváním řešení ohybů včetně předběžného výběru nástrojů na základě aktivních katalogů. Preferované (uživatelské) nástrojové vybavení lze vybrat po několika kontrolách končících kontrolou kolize u virtuální 3D produkce. Byla rozšířena funkce inteligentního importu pro import po jednotlivých součástech nebo v dávce. Jsou rozpoznány tvarové vlastnosti, lze indikovat existující ohyby v součásti nebo lze vyloučit ohyby z procesu automatického vyhledávání řešení.

  • CADMAN-B je nyní k dispozici také pro ohraňovací lisy LVD Synchro-Form Series. Synchro-Form je adaptivní ohýbací systém příští generace určený výhradně pro ohýbání XXL profilů.

  • Řídicí software Touch-B, který se používá v kombinaci se softwarem CADMAN-B, také zaznamenal zlepšení. Sekvenční změna - čas mezi ohýbacími součástmi – je nyní optimalizována, což má za následek podstatně vyšší pracovní rychlost ohraňovacího lisu pro zvýšenou produktivitu.

  • CAD/CAM softwarové moduly CADMAN-L a CADMAN-P se vyznačují pokročilými možnostmi vnoření pro laserové řezání a děrování. Nové funkce jako „minimální tepelný ráz“ při dokončování po jednotlivých součástech, definované parametry pro tloušťky materiálu, technologické tabulky materiálů a řezných podmínek materiálů zajišťují plynulejší a automatizovanější přípravu na laserové řezání. Chytré funkce pro děrování jako například „vyhnout se nárazům tvarovými nástroji“ a „děrovat posledními tvarovými nástroji“ zajišťují spolehlivou přípravu na děrování. Ve společném modulu lze součásti detekovat automaticky nebo manuálně na hromadném výkrese součásti.

  • Software CADMAN-JOB nyní poskytuje připojení k nejnovějšímu řízení Touch-P pro děrovací lisy LVD a také integraci k jinému řezacímu zařízení nevyráběnému společností LVD. Software CADMAN-JOB poskytuje připojení ke vstupnímu příjmu výrobního střediska a ke zpracování objednávek s operacemi výrobního střediska, čímž umožňuje řízený proces od objednávky k hotové součásti. Software poskytuje náhledy v reálném čase z výrobního střediska tak, aby uživatelé mohli optimalizovat výrobní čas strojů a výrobní prostředky.

  • Tablet Touch-i4 společnosti LVD, který funguje jako partner softwaru CADMAN-JOB a pomáhá třídit součásti po řezání, disponuje přidanou funkcí pro zařazení součástí na určité místo, kterým může být určený nosič nebo skladovací místo.

  • CADMAN-SDI, chytrý importér výkresů, generuje přesné odhady nákladů importovaných CAD souborů snadněji a přesněji s větším počtem vestavěných spouštěčů nákladů, které pomáhají výrobcům identifikovat, co je příčinou jejich nepřímých výrobních nákladů, aby mohli určit skutečnou cenu součásti nebo produktu. CADMAN-SDI také nabízí větší funkčnost pro export souborů a zlepšenou možnost importování. Další spouštěče nákladů včetně délky nejdelšího ohybu a maximální požadované ohýbací síly jsou nyní součástí informací na displeji nebo v exportním souboru.

Celkem vzato, aktualizace v8.5 zlepšují sadu programů CADMAN Software Suite tak, aby splňovala digitálně integrované potřeby dnešní výroby a průmyslu 4.0.