Nové ohraňovací lisy série PPED - Newtech

07 / 10 / 2016

Společnost LVD představuje novou škálu ohraňovacích lisů. Hydraulické ohraňovací lisy série PPED jsou vybaveny víceosým zadním dorazem, bombírovacím systémem (řízená osa V) a řídící jednotkou CNC s dotykovou 15″ obrazovkou TOUCH-B. Kombinace těchto funkcí uživatelům poskytuje větší flexibilitu a pokročilé možnosti pro provádění celé řady ohybů.

VŠESTRANNĚJŠÍ OHÝBÁNÍ

Ohraňovací lisy série PPED jsou díky nákladově efektivnímu designu, přesnosti a spolehlivosti ideální pro celou škálu tvářecích operací. Pevná konstrukce a hydraulický systém se servořízením zajišťují dosažení přesných výsledků bez ohledu na způsob použití. V rámci série PPED jsou nabízeny 3 modely (PPED-4, PPED 5 a PPED-7) buď se 2 (X, R) nebo 4 (X, R, Z1, Z2) CNC řízenými zadními dorazy.

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ, VYŠŠÍ PRODUKTIVITA

Víceosý zadní doraz v kombinaci s ovládáním pomocí TOUCH-B značky LVD umožňuje docílit vyšší produktivitu. TOUCH-B dotyková obrazovka minimalizuje úkony, které musí provést obsluha, a umožňuje snadné programování.
S minimálními vstupními úkony může obsluha vytvářet návrhy ve 2D a 3D simulaci na 15″ dotykové obrazovce. Rozměry se jednoduše zadají do řídící jednotky nebo se z paměti vyvolá program pro požadovaný díl. Díky nové funkci strojů PPED mohou uživatelé pracovat se standardními programy i programy se speciálními parametry podle přání zákazníka, které lze snadno a rychle naprogramovat. TOUCH-B pracuje s centralizovanou databází a je kompatibilní s off-line systémy CADMAN-JOB a CADMAN-B.

CNC prohnutí stolu /bombírování

Modely PPED-5 a PPED-7 s ohýbacími délkami nad 3 metry jsou standardně vybaveny bombírovacím systémem (prohnutí stolu). Do ovládání TOUCH-B se zadá tloušťka plechu, délka ohybu, otevření matrice a údaje o materiálu, na jejichž základě se stanoví rozsah prohnutí požadované pro kompenzaci. Díky patentovanému sytému společnosti LVD lze vytvořit dokonalé "prohnutí" s použitím přesně opracovaných kontaktních klínů, které se pohybují proti sobě prostřednictvím servořízení.

PPED je všestranný a spolehlivý stroj, který je schopen pokrýt širokou škálu požadavků na ohýbání. Jsou k dispozici různé modely PPED od 50 do 320 tun s délkou ohybu 2000 až 4000 mm.

Galerie