Organizace a plánování pracovního programu bez námahy - Newtech

03 / 10 / 2012

CADMAN®-Job, nejnovější rozšíření, se kterým přichází společnost LVD u svého balíčku offline softwarových produktů CADMAN®, vám pomůže provést organizování a plánování výroby ve vaší dílně nejefektivnějším způsobem při minimalizaci času na seřizování a výměny a při současném napřímení výrobního procesu.

CADMAN-Job řídí každodenní interakce mezi vaším systémem ERP, CAM a dílnou za účelem optimalizace výrobního času strojů a výrobních prostředků. Software vytváří nebo importuje pracovní příkazy ze systému ERP, generuje zakázky pro ohýbání, děrování nebo laserové řezání, při minimalizaci seřizování nástrojů/revolverových hlav či výměn čoček/trysek. Tento softwarový systém rovněž sleduje průběh každé pracovní zakázky, poskytuje informace o vypočítaném a skutečném výrobním času a generuje seznamy pro spuštění jakékoli potřebné opakované práce. CADMAN-Job je rozšířením offline softwaru CADMAN od LVD, což je systém CAD/CAM pro PC, který pracuje na platformě Windows®. CADMAN zajišťuje napřímení výrobního procesu pomocí jednoho kompletního offline systému pro navrhování, rozložení, děrování, laserové řezání a ohýbání plechových dílců. CADMAN-Job rovněž doplňuje CADMAN-OEE, integrační modul používaný pro prověřování a měření produktivity zařízení a výkonové efektivity u širokého spektra kovoobráběcích strojních zařízení určených pro práci s plechy.

Organizace a plánování vašich výrobních zakázek nebylo nikdy jednodušší. Přesvědčte se sami. Kontaktujte nás ohledně předvedení CADMAN-Job.