Pozvánka na veletrh Intec - Newtech

20 / 02 / 2017

Lipsko 7. - 10. března 2017 Hala D Stánek D20

Technologie ohýbání s integrovaným softwarem


Vážení zákazníci,

Srdečně Vás zveme k návštěvě veletrhu Intec v Lipsku. LVD zde představí technologii ohýbání na ohraňovacím lisu ToolCell 135/30 a integrovaný software CADMAN®. Díky výrobkům a technologii LVD se chytrá výroba stává realitou, neboť LVD dodává vysoce efektivní a flexibilní řešení pro novou generaci strojů na zpracování plechu.


OHRAŇOVACÍ LIS S AUTOMATICKOU VÝMĚNOU NÁSTROJŮ TooLCell

Ohraňovací lis ToolCell 135/30 maximalizuje produktivitu ohýbání. Tento stroj obsahuje integrovaný zásobník nástrojů. Nástroje jsou polohovány přesně a automaticky, což eliminuje potřebu ručního seřizování. Zatímco operátor připravuje díly pro další operaci, stroj automaticky uvolňuje předchozí nástroje a zakládá nové.
ToolCell je vybaven patentovaným laserovým systémem Easy-Form® Laser (EFL) umožňujícím provádět korekce úhlů v reálném čase, což zajišťuje přesný úhel ohybu od prvního až do posledního kusu. Pro určení přesné hodnoty úhlu tvářeného kusu využívá EFL měření na přední a zadní části nástroje. Měřicí přístroje přenášejí informace v reálném čase řídící jednotce CNC, která je zpracovává a poté upravuje hloubku pro získání správného úhlu. Proces ohýbání není přerušován a neztrácí se žádný výrobní čas.
ToolCell je nabízen s různými konfigurovatelnými opcemi, které zahrnují zdvih, vyložení a vzdálenost stůl – beran a další.


VÝHODA DATOVÉ KOMUNIKACE

V rámci sílícího trendu digitalizace a chytré výroby pokračuje LVD v budování továrny budoucnosti na bázi své filozofie integrace a sady programů CADMAN®.
Software CADMAN poskytuje ucelený obraz a pomáhá zjednodušovat celý výrobní proces – od kontroly výroby, komunikace, plánování a řízení až po operace děrování, ohýbání a řezání laserem – vše díky integrovanému databázovému softwaru, který podává pohled na dílnu v reálném čase a zajišťuje okamžité řízení výrobních procesů.
Na veletrhu Intec LVD předvede software CADMAN-B, který představuje spojení mezi virtuální přípravou výroby a skutečným ohýbáním. Po importu dílů v 3D CAD formátu CADMAN-B spočítá přídavky na ohýbání a určí optimální postup ohýbání a polohu dorazů. Tato funkce je založena na špičkových algoritmech softwaru CADMAN pro rozvinuté tvary a výpočtech možných kolizí během procesu ohýbání.

Galerie