LVD představuje odolný průmyslový tablet TOUCH-i4 - Newtech

04 / 02 / 2015

Strategie Industry 4.0 se stále více týká i průmyslu zpracování plechů. Společnost LVD v tomto kontextu přišla s novou technologií, která poskytuje vedoucím provozů rozhodující informace o výrobě v reálném čase.

TOUCH-i4 je průmyslový tablet na bázi Windows, který poskytuje přehled o celé výrobě. TOUCH-i4 generuje a poskytuje on-line informace, potřebné pro řízení propojených laserových řezacích, děrovacích a ohraňovacích strojů LVD.

Systém TOUCH-i4 v reálném čase přebírá informace od vašich strojů LVD a z centrální databáze CADMAN a zvyšuje tak pružnost řízení každodenních operací. S TOUCH-i4 je tyto informace možné na dílně prohlížet a spravovat bezdrátově, takže uživatel může přijímat rozhodnutí podle dodacích lhůt, nákladů, technologie a zatížení jednotlivých strojů. Podrobné informace zahrnují historii hlavních výkonových ukazatelů (KPI) včetně kompletního přehledu a diagnostiky výkonů dílny, analýzy celkových výkonů zařízení (OEE), budoucího vytížení s přehledem a plánem vytížení podle celkové kapacity, podle jednotlivých technologií a jednotlivých strojů. TOUCH-i4 může být nápomocen při třídění a validaci dílů a při přípravě výroby a zvyšování efektivnosti realizace výrobních zakázek.

Galerie