Raffaello - pětiosé obráběcí centrum pro všeobecné obrábění - Newtech

09 / 03 / 2023

Italská firma Rema Control díky svým rozsáhlým zkušenostem v oboru nabízí širokou a komplexní kompletní řadu pětiosých obráběcích center. Dostupnost různých typů strojů, konfigurací a rozměrů umožňuje každému zákazníkovi vybrat si řešení, které nejlépe vyhovuje jeho specifickým potřebám.

Díky zvláštním technickým opatřením a použití komponent nejvyšší kvality jsou všechny stroje navrženy tak, aby minimalizovaly nároky na údržbu a zároveň maximalizovaly spolehlivost a efektivitu, aby vždy poskytovaly vysokou přesnost a rychlost obrábění. Širokou nabídku produktů společnosti Rema Control navíc doplňuje několik různých automatizačních řešení a systémů pro výměnu palet.

Hlavní charakteristiky pětiosého obráběcího centra Raffaello

 

Raffaello je pětiosé vertikální obráběcí centrum s naklápěcím otočným stolem a vysoce výkonným vřetenem. Pět simultánně řízených os umožňuje obrábění dílů jakéhokoli tvaru a velikosti s maximální přesností.

  • Vysoce výkonné vřeteno pro efektivní obrábění i těch nejnáročnějších úloh
  • 5 simultánně řízených os pro maximální přesnost při obrábění složitých dílů
  • Konstrukční tuhost, přítlačná síla při práci, přesnost, výkon a krouticí moment vřetene, spolehlivost v kombinaci s vysokou flexibilitou a přizpůsobivostí
  • Možnost pracovat v režimu tandemového obrábění nebo v režimu pětiosého kontinuálního obrábění pro maximální využití potenciálu stroje a optimalizaci pracovní doby
  • Kompaktní design pro snadnou integraci do existujících výrobních linek

Raffaello je k dispozici v různých velikostech a konfiguracích tak, aby vyhovovalo potřebám všech zákazníků. Je ideální volbou pro obrábění dílů v různých odvětvích včetně automobilového, leteckého, energetického a obranného průmyslu. Je také ideální pro obrábění prototypů a malých sérií.

Galerie