Slavnostní zahájení provozu nového předváděcího a školícího centra XP Center LVD v Gullegemu - Newtech

25 / 04 / 2017

V pátek 21.4.2017 proběhlo v belgickém Gullegemu slavnostní zahájení provozu nového předváděcího a školícího centra XP Center firmy LVD. Této významné akce se kromě nejvyšších představitelů LVD zúčastnil i vlámský minister-president Geert Bourgeois a guvernér provincie Carl Decaluwé.

Společnost LVD oznámila otevření nového předváděcího a školicího centra (XP Center) v sídle společnosti již počátkem dubna t.r. Toto vysoce moderní zařízení o ploše 2500 m2 je navrženo tak, aby pomohlo rozvoji ve zpracování plechů propojováním návštěvníků s technologiemi, řešeními a odbornými znalostmi v inovativním prostředí, které podporuje poznávání a spolupráci.

XP Centrum je kompletně zrekonstruované a významně rozšířené demonstrační zařízení LVD, které bylo transformováno tak, aby předávalo hostům maximální poznatky. Návštěvníci mohou nastínit své problémy se zpracováním plechů a v XP Centru spolu s experty LVD objevit možnosti pro jejich řešení. Zájemci mohou vyzkoušet nejnovější stroje a seznámit se se zařízeními a procesy příští generace ze všech produktových řad LVD, s automatizačními řešeními, s technologií ovládání pomocí dotykové obrazovky, s nejnovějším softwarem a flexibilním zařízením připraveném k propojení s koncepcí Industry 4.0., které ukazuje možnosti v integrované Smart Factory.

"XP Centrum je více než produktové předváděcí a školící centrum," řekl Carl Dewulf, prezident a generální ředitel společnosti LVD. "Vytvořili jsme příjemný prostor pro návštěvníky, aby se novým způsobem seznámili s technologiemi zpracování plechů a se značkou LVD."

XP Centrum LVD, navržené belgickou architektonickou firmou Naert ve spolupráci s interiérovým architektem Justine Van Strydonckovou, využívá přirozeného světla pronikajícího množstvím oken a prosklených dveří a vítá hosty svoji vzdušností a prostorností. V tomto moderním prostředí se mohou návštěvníci blíže seznámit s rodinnou historií LVD, účastnit se prezentací a školení v posluchárně ve stylu stadionu, sdílet nápady v "kreativních kroužcích", relaxovat v salonku nebo na venkovní terase.

"Návrh vycházel z vize LVD Otevřeného prostředí spolupráce, které je místem, kde se mohou návštěvníci učit, sdílet zkušenosti, růst a inovovat," řekl Wouter Naert.

Galerie