Společnost LVD oceněna v celosvětové soutěži Podnikatel roku - Newtech

21 / 10 / 2016

Společnost LVD je hrdá na to, že se stala finalistou ceny Podnikatel roku za Belgii. Letos se této soutěže, v rámci níž je oceňován podnikatelský duch a přispění podnikatelů a podnikatelských činností, zúčastnilo více než 70 firem z různých průmyslových sektorů. Soutěže se zúčastnily 4 belgické firmy, přičemž jedna z nich - společnost LVD - se dostala do finále. Během slavnostní ceremonie, která proběhla 18. října 2016, byli jmenováni kandidáti a vyhlášen vítěz.
"Je nám ctí, že jsme byli oceněni v této prestižní soutěži. Zdravíme účastníky i vítěze soutěže a děkujeme všem, kteří přispěli svou troškou jak v podnikatelském sektoru, tak v rámci společnosti obecně," řekl generální ředitel LVD Carl Dewulf.
30. celosvětový ročník ceny Podnikatel roku je první a jedinou skutečně globální cenou svého druhu. Společnosti jmenované do soutěže jsou hodnoceny na základě několika kritérií, včetně podnikatelského ducha, inovace, strategického řízení, finančních výsledků, vnitrostátního a globálního dopadu a přístupu v oblasti společenské odpovědnosti.
LVD je předním výrobcem zařízení na zpracování plechu a inovativních technologií, který na trhu působí od roku 1952. Tato firma se sídlem v Gullegemu je rodinným podnikem vedeným druhou generací původních majitelů a má zastoupení ve více než 45 zemích. Společnost navrhuje a vyrábí širokou škálu kovoobráběcích strojů a softwarová řešení.
"Je nám ctí, že nám bylo uděleno toto ocenění," řekl Dewulf. "Společnost LVD vždy usilovala o to, aby se stala předním výrobcem technologií, a neustále se snaží dosáhnout co nejlepších výsledků. Každý rok investujeme do výzkumu a vývoje určité procento ročních výnosů, spolupracujeme s předními univerzitami a využíváme našich domácích zdrojů v oblasti projektování, abychom byli schopni poskytovat kovovýrobcům na celém světě stále lepší řešení."