Rema Control - Historie

O společnosti

Nejsou to pouze stroje, ale především filozofie výroby

Řídíme se přesně stanovenou a jedinečnou filosofí, která vyplynula z mnohaleté zkušenosti s navrhováním našich vlastních pohyblivých portálových center pro vertikální obrábění. Díky své geometrii se tyto stroje vyznačují maximální technologickou spolehlivostí a intuitivním ovládáním.

Společnost Rema Control byla založena roku 1987 a původně se specializovala na poprodejní servis a modernizaci obráběcích strojů. Po několika letech, během kterých jsme v tomto sektoru získali zkušenosti, jsme začali pociťovat potřebu navrhovat vlastní obráběcí centra. Naším cílem bylo a je neustále zdokonalovat a vylepšovat technické parametry a dosahovat co nejvyšší spolehlivosti a kvality.

Díky komplexnímu zázemí nyní nabízíme různé modely obráběcích center pro jakékoli výrobní využití, stejně jako obráběcí stroje, automatizační systémy a v případě zájmu zákazníka také zakázková řešení na klíč.

Naší silnou stránkou a konkurenční výhodou je tým vysoce specializovaných inženýrů a inovativní nápady.

 

SPECIALIZOVANÁ PARTNERSTVÍ ZALOŽENÁ NA KVALITĚ

Spoléháme se na dodávky specializovaných a špičkových technologií na vysoké úrovni a využíváme cílených partnerství s předními technologickými hráči v našem odvětví.

Nejnovějším příkladem je technologický vývoj otočného stolu realizovaný ve spolupráci s nejprestižnějšími výrobci.

Díky této spolupráci můžeme dodávat nejen otočné stoly pro souvislé 4osé a 5osé frézování, ale také pro vysoce výkonné soustružení.

 

SE ZÁKAZNÍKY PRO ZÁKAZNÍKY

Pravidlo číslo jedna: naslouchat zákazníkům. Toto je jedna z našich hlavních zásad, díky které máme jistotu, že dokážeme nabídnout výjimečné obráběcí stroje vyznačující se modulární konstrukcí, vysokou spolehlivostí, efektivitou, flexibilitou a přesností. Ke všem strojům navíc poskytujeme špičkový poprodejní servis.

Náš cíl se shoduje s cílem našich zákazníků: postarat se o to, aby stroj nabídl co nejlepší návratnost investic, snížil prostoje, maximalizoval produktivitu, zvýšil kvalitu výrobků a celkově poskytl konkrétní výhody, které koncový zákazník okamžitě pocítí.

NÁŠ TRH

Na rychle se rozvíjejícím globálním trhu v současné době panuje nelítostná konkurence. Nejlepším způsobem, jak si vydobýt pevné postavení, je poskytovat vysokou spolehlivost, kvalitu a přesnost.

Abyste měli jistotu, že budete na agresivním trhu konkurenceschopní, musíte nabízet všestrannost a modularitu společně s vysokou kvalitou výroby, dynamičností a spolehlivostí. A samozřejmě musíte být také schopni zajistit vysokou přesnost.

 

  • Založení společnosti Rema Control zabývající se servisem obráběcích strojů.

  • Zahájení konstrukce řady obráběcích center. Představení obráběcího centra LEONARD.

  • Společnost Rema Control se přidává k UCIMU – italské asociaci výrobců obráběcích strojů.

  • Navazujeme partnerství se společností IMT Intermato v automobilovém sektoru. Rema Control představuje obráběcí centrum GALILEO.

  • S pomocí našich prvních dealerů vstupujeme na mezinárodní trh. Rema Control představuje obráběcí centrum NEWTON.

  • Rema Control vyvíjí první automatickou linku. Obrat společnosti se zvyšuje na 10 miliónů EUR.

  • Probíhá akvizice značky Deber. Posilujeme základy pro budoucí inovace a začínáme se těšit většímu uznání na mezinárodním trhu. Rema Control představuje obráběcí centrum RAFFAELLO.

  • Rema Control slaví 30 úspěšných let v sektoru obráběcích strojů. Rema Control představuje nejnovější obráběcí centrum ICARO.