LVD VÁS ZVE NA VELETRH EuroBLECH 2022 - Newtech

12 / 09 / 2022

25. – 29.října 2022

Hala 12 - stánek F104

LVD NA VELETRHU EUROBLECH OŽIVUJE INTELIGENTNÍ TOVÁRNU

Společnost LVD klade důraz na chytrou výrobu a na veletrhu EuroBLECH v hale 12 stánek F104 představuje propojené procesy výroby plechů. K vidění bude buňka Smart Factory a nejnovější laserové řezací, ohýbací a kombinované zařízení, software a automatizace, které demonstrují flexibilní řešení umožňující inteligentnější výrobní prostředí.

CHYTRÁ TOVÁRNA NAŽIVO

Nákladově efektivní buňka Smart Factory oživí inteligentní továrnu poháněnou nákladově efektivním strojním zařízením, které se skládá z laserového řezacího stroje LVD YSD LaserONE, základního vláknového laseru bez přídavných zařízení, robotické ohýbací buňky LVD Dyna-Cell pro malé až středně velké díly a softwaru CADMAN.

Dyna-Cell představuje automatizaci ohýbání za zlomek ceny tradičních robotických ohýbacích systémů. Dyna-Cell je navržen tak, aby náklady na jeden díl byly nízké a jeho cena je nižší než cena dvou samostatných ohraňovacích lisů. Lze jej snadno naprogramovat plně offline za 20 minut nebo méně, přičemž 10 minut trvá příprava programu, 10 minut nastavení nástroje a výroba prvního dílu.

LaserONE, který reaguje na potřebu trhu po praktickém vláknovém laserovém řezacím stroji, je navržen, vyráběn, prodáván a servisován společností LVD. LaserONE řeže různé materiály a tloušťky, má nízké provozní náklady a náklady na údržbu a zajišťuje rychlou návratnost investice.

Cenově výhodná inteligentní buňka představuje základy inteligentního zpracování plechu - propojení technologie vláknového laseru se snadno nastavitelnou ohýbací buňkou a několika základními softwarovými moduly, které zvyšují výkon a zkracují dobu cyklu bez velkých finančních investic.

VŠESTRANNÝ A ROBOTIZOVANÝ

Vysoce výkonný stroj Phoenix FL-3015 o výkonu 20 kW zpracovává řadu materiálů o tloušťce až 40 mm. Stroj o výkonu 20 kW řeže až 2,5krát rychleji než 10kW vláknový laser. Proráží a řeže silné materiály rychlostí vyšší než většina plazmových řezacích systémů.

Robotický ohýbací systém Ulti-Form zvládá se stejnou efektivitou malé i dlouhé výrobní série a zajišťuje vysokou produktivitu a stálou přesnost ohýbání.

Systém Ulti-Form nabízí rychlý výrobní proces od návrhu po výrobu. Software CADMAN-B automaticky vypočítá optimální program ohýbání a importuje data do softwaru robota CADMAN-SIM - není nutné robota učit. CADMAN-SIM automaticky vypočítá polohy chapadel, vygeneruje nejrychlejší bezkolizní dráhu pro robota a předá informace zpět do programu B, čímž umožní obsluze pracovat s jediným programem.

Strippit Punch-Laser kombinuje výhody děrování a tváření děrovacího lisu řady Strippit V s rychlostí a všestranností řezání vláknovým laserem a umožňuje tak dokončit více procesů na jediném stroji, čímž reaguje na potřebu flexibilní výroby.

Nový lis Dyna-Press 60/20 s elektrickým pohonem nabízí 60 tun lisovací síly a 2 metry délky ohybu, což představuje největší kapacitu ze všech strojů Dyna-Press.

CENTRALIZOVANÝ A BEZPROBLÉMOVÝ

Společnost LVD pokračuje v prosazování inteligentnější továrny díky své integrační filozofii a kompletní sadě softwarových produktů CADMAN®, které jsou všechny navrženy tak, aby utvářely procesní tok: CADMAN-JOB (Manufacturing Execution System), CADMAN-SDI (Smart Drawing Importer), CADMAN-B (ohýbání), CADMAN-P (děrování) a CADMAN-L (laserové řezání).

O SPOLEČNOSTI LVD

Společnost LVD je předním výrobcem zařízení pro zpracování plechu, včetně laserových řezacích systémů, děrovacích lisů, lisovacích brzd, gilotinových nůžek a automatizačních systémů, integrovaných a podporovaných softwarovou sadou CADMAN®. Produkty a technologie LVD připravené na Průmysl 4.0 umožňují inteligentní výrobu.

 

Informační prospekt k veletrhu EuroBLECH 2022 zde

Galerie