Pozvánka na veletrh EMO 2017 v Hannoveru ve dnech 18. - 23. září - Newtech

17 / 08 / 2017

Vážení zákazníci,

firma Newtech Vás zve na mezinárodní strojírenský veletrh EMO Hannover 2017, kde Vám v expozicích našich dodavatelů FUJI a TOYODA předvedeme ukázky obrábění na vystavovaných strojích.

FUJI Hala 26 stánek E11         

Srdečně Vás zveme k návštěvě expozice FUJI, kde bude k vidění revoluční modulové výrobní zařízení DLFn složené z jednotky pro soustružení a z jednotky pro vertikální frézování. DLFn nabízí zcela nový přístup k flexibilnímu obrábění vhodnou přestavbou nebo doplňováním jednotlivých modulů.
FUJI také představí dvouvřetenový CNC soustruh CSD 300 s paralelně uloženými vřeteny a vestavěným robotem.
Dalším exponátem, který návštěvníky veletrhu jistě zaujme bude dvouvřetenový soustruh řady ANW 35 vybavený sklopným robotem FUJI L29X s otočným ramenem pro vysokorychlostní obrábění z obou stran. Stroje řady ANW představují vynikající volbu pro procesy produktivního zpracování velkých objemů součástí, vyžadujících přesné soustružení.

TOYODA Hala 27 stánek E70         

Neméně zajímavá bude pro návštěvníky veletrhu návštěva stánku firmy TOYODA, předního japonského výrobce obráběcích strojů. Vystavovat zde bude horizontální obráběcí centrum FH550S s kazetovým zásobníkem nástrojů s robotickou obsluhou. Nástrojové kazety obsahují sadu seřízených nástrojů pro obrábění jednotlivých výrobků. Systém lze optimálně využít pro opakovanou výrobu malých a středně velkých výrobních dávek. Jeho přínosem je podstatné zkrácení seřizovacích časů a tím i zvýšené využití strojního času obrábění. 
Pozornosti návštěvníků jistě neujde horizontální obráběcí centrum GS300H s robotickou buňkou pro zakládání, odběr a ukládání dílců, které je oproti univerzálnímu obráběcímu centru vybavené funkcí Skiving pro výrobu ozubení metodou seřezávání odvalovacím způsobem.
Dálší zajímavostí v expozici TOYODY budou odborné prezentace na aktuální téma Internet of Everything, které se budou konat pravidelně pro menší skupiny zájemců.

Neváhejte s návštěvou a pro volnou vstupenku nás kontaktujte na emailu info@newtech.cz.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

Tým Newtech

Galerie