Portálový robotický nakladač GL-100

gl_100_1200x1206_gallery_1_800x500

Nejnovější provedení portálového zakladače GL-100 vyvinula společnost CMZ tak, aby bylo možné automatizovat nejen nakládání běžných dílů, ale i delších a mnohem těžších součástí. Tato nová modernizace zvyšuje produktivitu CNC soustruhů a rozšiřuje možnosti automatické manipulace nad dosud obvyklé limity.

Dvojité chapače portálového robota GL-100 zvyšují kapacitu nakládání až na 2 díly po 50 kg, čímž se přizpůsobují rostoucím požadavkům trhu na automatickou manipulaci s těžkými díly.

Použití tohoto řešení spolu s různými typy zásobníků součástí, které jsou k dispozici u společnosti CMZ, umožňuje přesné a rychlé zakládání a vykládání těžkých dílů. Konkrétně CMZ workstocker na polotovary, model WS-280x400x14, umožňuje stohování dílů do 14 plně automatizovaných rotujících palet.

Kombinace soustruhu s vestavěnou automatizací umožňuje dlouhodobý provoz bez obsluhy. Všechna řešení portálových robotů se jednoduše programují prostřednictvím intuitivního, uživatelsky přívětivého rozhraní, které lze přizpůsobit požadavkům uživatele s cílem zkrátit prostoje a zlepšit výkonnost jeho procesu.

Galerie