Výkon poháněného nástroje pro řadu TTL

350x300_ttl_series_driven_tool_capability_listado1

Nová řada CNC soustruhů TTL s více nástrojovými hlavami poskytuje vynikající schopnosti poháněného nástroje pro obrábění součástek, u kterých by obrábění na soustruhu s poháněným nástrojem běžně nebylo proveditelné. Následující video přináší názorný příklad práce na CNC soustruhu.

Integrované motory na obou nástrojových  hlavách nabízejí kombinaci dvou 12ti stanicových  hlav (24 poháněných pozic) a 14kW/42Nm výkon poháněného nástroje s otáčkami vřetene až 12 000 ot./min, což je velká výhoda pro dosažení kratších časů cyklů. 

Díky tomu, a velkému pojezdu osy Y +/-45 mm, který je k dispozici na obou  hlavách, je možné soustruhy řady TTL zvolit pro aplikace vyžadující velký výkon při frézování a vrtání. Pro možnost pracovat při daných otáčkách vřetene vyvinula společnost CMZ nové axiální a radiální poháněné držáky nástrojů.

Řada TTL je kompletně konfigurovatelná, cenově velmi konkurenceschopná a zahrnuje rozsáhlý seznam dostupného volitelného vybavení.

Chcete-li se zjistit, jaké pozitivní změny řada TTL způsobí v nárůstu vaší produktivity, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s vaším projektem poradíme.

Galerie