Automatizace s portálovým nakladačem CMZ

TD-30-YS-800+GL100 + 2xWS280 (2)

Chcete zkrátit prostoje při nakládání a vykládání?

Automatizujte krátké i dlouhé dávky s vyzkoušeným a otestovaným portálovým nakladačem CMZ

CMZ nabízí rozsáhlé možnosti automatizace pro eliminaci neproduktivních časů manualního upínání dílů, odběru hotových obrobků a pro úsporu pracovní síly. Díky řadě portálových nakladačů GL6, GL20 a GL100 jsou k dispozici široké možnosti automatizace CNC soustruhů od nejmenších součástek až po díly o hmotnosti 100 kg.

Pro každý výrobní proces existuje určitý typ portálového nakladače a pokud nelze použít standardní provedení, je firma CMZ připravena přizpůsobit automatizaci potřebám výrobního procesu zákazníka.

Historicky firma CMZ zkonstruovala řadu zákaznických řešení pro manipulaci různých druhů součástek, čímž získala rozsáhlou zkušenost, aby pokryla většinu požadavků zákazníků na nejrůznější způsoby automatizace.

Celá řada portálových nakladačů se velice snadno programuje a ovládá. Pro roboty existuje konverzační programovací systém, který umožňuje velmi rychlou změnu vyráběných dílů. Programování je intuitivní a jednoduché, protože software minimalizuje množství informací, které musí uživatel zadat a cyklus tak snadno a rychle funguje ve všech případech. Nenáročnost přípravy pak umožňuje efektivně využít nakladače i pro malé výrobní dávky.

Ve srovnání s antropomorfními roboty jsou portálové nakladače levnější, ergonomičtější, mnohem snadněji se programují a jsou mnohem rychlejší. Portálové roboty jsou nejlepším spojencem uživatele pokud jde o zvýšení produktivity a využití stroje a nezáleží na tom, jestli pracujete s přírubami nebo hřídelemi.

Ať už ve výrobním procesu používáte obráběcí stroje pro příruby, pro hřídele, speciální řešení nebo potřebujete zvýšenou kapacitu palet, pro všechny tyto procesy je společnost CMZ schopna najít automatizační řešení/ na míru/ podle vašich požadavků.

 

Bez námahy tak můžete zkrátit časy nakládání materiálu a vykládání dílů a zvýšit celkový výkon CNC soustruhů.

 

TA-15-400 + GL6 RH + WS280
TD-30-YS-800+GL100 + 2xWS280
TTL-66-66-T1Y-T2Y GL20 RH + BARFEED + WS700
TTL-66-66-T1Y-T2Y+GL202 LH+2xWS700
WS 280 LEFT CONFIGURATION _ GL20 (2x10 kg)

Galerie