5-ti osá obráběcí centra

Raffaello-600-1
Raffaello

Icaro-2
Icaro

Díky svým rozsáhlým zkušenostem v oboru může Rema Control nabídnout širokou a kompletní řadu pětiosých obráběcích center. Dostupnost různých typů strojů, konfigurací a rozměrů umožňuje každému zákazníkovi vybrat si řešení, které nejlépe vyhovuje jeho specifickým potřebám. Díky zvláštním technickým opatřením a použití komponent nejvyšší kvality jsou všechny stroje navrženy tak, aby minimalizovaly nároky na údržbu a zároveň maximalizovaly spolehlivost a efektivitu, aby vždy poskytovaly vysokou rychlost a přesnost obrábění. Širokou nabídku produktů společnosti RemaControl navíc doplňuje několik různých automatizačních řešení a systémů pro výměnu palet.

APLIKAČNÍ POLE

Obráběcí centra Rema Control jsou vysoce industrializovaná a mají modulární konstrukci.
Řešení s pohyblivým stojanem a simultánními osami, vhodná pro obrábění detailů téměř neomezené délky, poskytují obrovskou flexibilitu a variabilitu strojů, které jsou vysoce ceněny zejména v segmentech trhu high-tech: letectví, energetika, lékařství, prototypování a výroba forem.
Víceprocesní řešení nabízejí také více obráběcích operací na jednom stroji. Hrubé kusy mohou být obráběny až do konečného stavu, takže není nutné žádné přemisťování a je zajištěna velká flexibilita a spolehlivost. Výsledkem konstrukční kreativity jsou jedinečná řešení, která čerpají z odborných znalostí získaných během desetiletí navrhování a konstrukce strojů a systémů, jež prošly zkouškami času a trhu.

LETECKÝ PRŮMYSL

Letecký průmysl se neustále inovuje, řeší stále složitější technické problémy a především nové materiály, které mohou být obtížně obrobitelné. Výrobci obráběcích center reagují na tyto potřeby špičkovými technologiemi s vysoce dynamickými stroji a rodinou vřeten s vysokým točivým momentem pro každý typ obráběného materiálu. Funkce pětiosého kontinuálního obrábění je navíc ideální pro letecké aplikace. V tomto oboru je také vysoce ceněna schopnost společnosti Rema Control nabízet řešení na míru zákazníkům a automatizační systémy, které dále zvyšují efektivitu a produktivitu strojů.

FORMY

Rema Control nabízí širokou škálu 3, 4 a 5-ti osých strojů s pohyblivým stojanem, které jsou schopny efektivně splnit jakýkoliv požadavek na výrobu forem v nejrůznějších odvětvích.
Společnost Rema Control se specializuje na konstrukci víceosých strojů a systémů schopných provádět co nejvíce operací pro výrobu formy s jediným nastavením a s bezkonkurenční úrovní přesnosti a dokončování. Zkušenosti získané dlouholetým působením v tomto odvětví umožnily společnosti Rema Control rozvinout důležité know-how o specifických požadavcích zákazníků působících v tomto odvětví. To umožňuje předvídat jejich potřeby a nabízet špičková řešení, která zaručují maximální výkonnost a produktivitu.

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Společnost Rema Control se může pochlubit více než 20 lety zkušeností v automobilovém průmyslu a neustále aktualizuje nejmodernější technologie, které lze v tomto odvětví použít. Stroje se vyznačují velkou modularitou a přizpůsobením specifickým potřebám zákazníků, což vede k jedinečným řešením. Vysoká dynamická odezva stroje spolu s možností pracovat v tandemovém režimu obrábění umožňují maximální produktivitu systému.
Automatizace, speciální stroje na míru a robotické linky s nepřetržitým provozem jsou již řadu let důležitou součástí výroby společnosti Rema Control.

OBECNÉ OBRÁBĚNÍ

Rema Control může dodat stroje různých velikostí s modulárním řešením, které uspokojí potřeby všech potenciálních zákazníků v každém odvětví.
Konstrukční tuhost, přítlačná síla při práci, přesnost, výkon a krouticí moment vřetene, spolehlivost v kombinaci s vysokou flexibilitou a přizpůsobivostí jsou vlastnosti, které umožňují obrábění dílů jakéhokoli tvaru a velikosti. Možnost pracovat v režimu tandemového obrábění nebo v režimu pětiosého kontinuálního obrábění umožňuje maximálně využít potenciál stroje a optimalizovat pracovní dobu.

ENERGIE

Rema Control je schopna poskytnout vhodná řešení pro velkou variabilitu aplikací v energetice, od malých dílů až po velmi velké komponenty, které jsou typické například pro jaderné a větrné elektrárny. Dostupnost vysoce výkonných vřeten umožňuje efektivně provádět i ty nejnáročnější obráběcí úlohy, zatímco flexibilita, kterou poskytuje 5 simultánních os, zaručuje maximální přesnost i při těch nejsložitějších obráběcích operacích. V tomto odvětví jsou také vysoce ceněna naše multiprocesní řešení přizpůsobená potřebám zákazníků. Jsou výsledkem velkých zkušeností a technického know-how společnosti Rema Control, které se vyvinuly za téměř 30 let působení na trhu.