Tandemové provedení pro těžké aplikace
TANDEM série

ppeb-tandem-lvd-1-

Společnost LVD Company n.v. se specializuje na instalaci zakázkových, samostatně stojících a tandemových ohraňovacích lisů, které jsou specificky projektovány a konstruovány pro potřeby tváření, včetně veřejného osvětlení, stavby lodí, vrtání v moři a aplikace těžkého strojírenství.

Řada zakázkových ohraňovacích lisů PPEB-H společnosti LVD velikosti od 400 tun do 3000 tun. Standardní řady konfigurovatelných ohraňovacích lisů PPEB jsou k dispozici od 80 tun, 1,5 meter až do 640 tun, 8,1 metru. Zakázkové samostatně stojící a tandemové stroje společnosti LVD vybavené servořízením, vyspělou hydraulikou a elektronikou představují nejpokrokovější technologii tváření, která je k dispozici jako systém na klíč včetně ohraňovacího lisu, CNC řízení - automatizace a CNC tvářecích nástrojů.

Ohraňovací lisy LVD konstruované dle požadavků zákazníka jsou k dispozici s řadou konfigurovatelných možností, včetně zařízení pro podepření materiálu určených pro těžký provoz nastavitelných podél ohraňovacího lisu, automatické programovatelné vypouklosti lože, zvýšené vzdálenosti mezi beranem a ložem, dodatečného zdvihu beranu a hloubky hrdla, stejně jako možnosti připojit systém pro průběžnou kontrolu a korekci úhlu Easy-Form® Laser společnosti LVD.

Tandemové stroje spojují dva ohraňovací lisy pro vysoké namáhání do synchronizované dvojice řízené pomocí jednoho CNC řízení. Stroje rozdílné tonáže a délek mohou být kombinovány v tandemové konfiguraci za účelem dosažení maximální produktivity a flexibility. Každý stroj může být také provozován samostatně.

Všechny funkce, včetně programování dílů, jsou řízeny prostřednictvím exkluzivního systému CADMAN®-Touch společnosti LVD, systému řízení s PC a dotykovou obrazovkou. Software systému CADMAN®-B 3D společnosti LVD poskytuje úplnou off-line integraci a programování.

Společnost LVD též zkonstruovala a vyrábí ohraňovací lisy 3.000 tun pro tvarování sloupů osvětlení až 15 metrů dlouhých, tloušťky až 30 mm. Další nedávnou aplikací je výroba zakázkového ohraňovacího lisu 3000 tun, délky 14 metrů pro výrobu vybavení pro mobilní jeřáby.

Galerie