Strippit PX-L

Strippit Punch Laser - PX 1530-L 840x520

Vysekávací stroj s jednou hlavou v kombinaci s laserem nabízí efektivitu dvou technologií v jednom stroji pro vysoce flexibilní výrobu. Stroj s jednou hlavou zvládá velmi přesné vysekávání a tváření a vláknový laser poskytuje vysoce kvalitní řezání vnějších kontur, složitých vnitřních kontur a lze jej použít k leptání materiálu.

  • 20ti tunový vysekávací lis s jednou hlavous
  • 4kW laserový zdroj
  • Formát plechu 3050 x 1550 mm
  • Inteligentní továrna - kompatibilní s Průmyslem 4.0

Hlavní vlastnosti

Vysekávací lis s jednou hlavou

Jednohlavý děrovací lis Strippit PX je vybaven 20 vyměnitelnými nástrojovými stanicemi s přímým pohonem pro nástroje o průměru až 90 mm, přičemž každý nástroj se může otáčet o plných 360 stupňů.

Programovatelné vysekávací cykly

Strippit PX-L má plně programovatelné profily cyklů beranu pro vysekávání, tváření a řezání závitů, které maximalizují výkon stroje.

Vysokorychlostní děrování, tváření, ohýbání a závitování

Pomocí stroje Strippit PX-L můžete děrovat, tvářet, ohýbat a závitovat pro kompletní zpracování dílů, včetně trojrozměrných dílů a složitých geometrií. Výška tváření až 75 mm. Tloušťka děrování až 6,35 mm.

4kW vláknový laser

Vyřezávejte laserem unikátní tvarové otvory nebo kontury a leptejte materiál s vysoce kvalitními výsledky pomocí 4kW laserového zdroje.

Zpracování celého plechu

Vyřízněte a vyražte obrobek v plné velikosti 3050 x 1525 mm bez nutnosti změny polohy, čímž ušetříte výrobní čas, spotřebu materiálu a manipulaci s ním.

Velký pracovní žlab pro laserem řezané díly

Pracovní žlab o rozměrech 406 x 1524 mm pro laserem řezané díly umožňuje snadné a pohodlné odvádění zpracovaných dílů nebo odpadu.

Výsuvná matrice

Výsuvná matrice zajišťuje děrování a tváření bez poškrábání.

Intuitivní ovládání Touch-PL

Nejnovější dotykové rozhraní LVD je intuitivní pro obsluhu na jakékoli úrovni dovedností.

Programovací software CADMAN-PL

Software CADMAN-PL, integrovaný s ovladačem Touch-PL, umožňuje prakticky automatické programování a nastavení úlohy pro děrování a laserové řezání.

Galerie