Strippit V-L

Strippit VL Punch Laser no BG

Produktivita a kvalita děrování + laser

Strippit V-L poskytuje všestrannost děrování a laserové technologie v kombinaci pro kompletní zpracování dílů. Děrovací lis se silnou revolverovou hlavou nabízí velkou kapacitu nástrojů. Pokročilý vláknový laser zaručuje vynikající kvalitu řezu při vysokých řezných rychlostech.

  • Silnootáčkový 30ti tunový děrovací lis
  • 4kW laserový zdroj
  • Formát plechu 3050 x 1550 mm
  • Inteligentní továrna - kompatibilní s Průmyslem 4.0

Hlavní vlastnosti

Vysekávací lis s thick turret

Strippit V je vysokorychlostní 30ti tunový hydraulický děrovací lis postavený na silném mostovém rámu, který zajišťuje výjimečnou stabilitu a přesnost děrování.

Vysoká výrobní kapacita

Děrovací lis je vybaven 48 nástrojovými stanicemi s tlustými revolvery a čtyřmi stanicemi s automatickým indexem 88,9 mm. Tato všestranná kombinace stanic - schopná přijímat tvářecí, reliéfní, rastrovací, kolové a závitové nástroje - maximalizuje kapacitu nástrojů a zkracuje dobu seřizování pro vysokou výrobní kapacitu.

Sleeved turret

Tvrzená pouzdra revolveru zajišťují přesné vyrovnání razníků a matric po celou dobu životnosti stroje. Pouzdra lze snadno vyměnit, čímž se eliminuje nutnost nákladného opětovného opracování revolveru.

Inteligentní ovládání beranu

Inteligentní řízení beranu automaticky optimalizuje pohyb beranu děrovacího lisu pro dosažení nejvyšší produktivity. Nejsou nutné žádné programové kódy ani zásahy obsluhy.

4kW vláknový laser

Vyřezávejte laserem unikátní tvarované otvory nebo kontury a leptejte materiál s vysoce kvalitními výsledky pomocí 4kW laserového zdroje.

Zpracování celého listu

Vyřízněte a vyražte obrobek v plné velikosti 3050 x 1525 mm bez nutnosti změny polohy, čímž ušetříte výrobní čas, spotřebu materiálu a manipulaci s ním.

Velký pracovní žlab pro laserem řezané díly

Pracovní žlab o rozměrech 406 x 1524 mm pro laserem řezané díly umožňuje snadné a pohodlné odvádění zpracovaných dílů nebo odpadu.

Intuitivní dotykové ovládání Touch-PL

Nejnovější dotykové rozhraní LVD je intuitivní pro obsluhu na jakékoli úrovni.

Programovací software CADMAN-PL

Software CADMAN-PL, který je integrován s ovladačem Touch-PL, umožňuje prakticky automatické programování a nastavení úlohy pro děrování a laserové řezání.

Další možnosti

Modulární automatizační systémy

Automatizační systém dále zvyšuje efektivitu stroje a spolehlivost procesu. Vyberte si z řady možností, jako je kompaktní automatické zakládání, systém třídění do zásobníků, kompaktní věž (CT-P) pro skladování a vychystávání materiálu, plná automatizace věže (TAS) nebo automatizace skladu (WAS). Lze také integrovat robotické rozhraní.

Kartáčový stůl s vodícími kuličkami

Dopravníky šrotu

Systém mazání plechů

Galerie